KLUB BILARDOWY ZAKRĘCONA BILA

Historia

Jesteśmy z XX wieku. Działamy od 15 lstopada 1999! Jesteśmy najdłużej istniejącym klubem bilardowym w Poznaniu w tym samym miejscu. W tym roku będziemy pełnoletni, a za dwa lata dwudziestka. Ile niezapomnianych twarzy klubowiczów i najlepszych polskich graczy przewinęło się przez ten czas. Zmieniło się też wiele innych rzeczy między innymi stoły bilardowe (Wszystkie). Niesamowite.

Rozrywka

Oprócz gry w bilarda, rzutki czy piłkarzyki macie u nas wiele innych opcji miłego spędzenia czasu. Urodziny, panieńskie, kawalerskie, mecze, gale KSW na dużym ekranie oto niektóre z nich. Bar jest świetnie zaopatrzony. Serwujemy autorskie drinki i dużo shotów.

Turnieje

Od wielu lat organizujemy profesjonalne turnieje. Z Polskim Związkiem Bilardowym 7 Mistrzostw Wielkopolski czy Puchar Europy Juniorów. Jesteśmy organizatorem Wielkopolskiej Ligi Bilardowej, która prowadzi rozgrywki na dwóch poziomach i jest ogólnie dostępna. Dla klubowiczów mamy ofertę w postaci Ligi Amatorskiej, do której co roku zgłaszają się kolejni uczestnicy. Dla amatorów z aspiracjami Amator Challenge największy turniej amatorski w Europie, którego eliminacje również u nas. Zajrzyjcie, aby sprawdzić czy to wszystko prawda i poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca.

Zapraszamy!