Zakręcona Bila Poznań – gramy z Wami od ponad dwóch dekad

Zakręcona Bila to najdłużej istniejący w tym samym miejscu klub bilardowy w Poznaniu. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, czyli ponad dwie dekady temu. Od 22 lat stale podnosimy jakość usług, aby każdy gość czuł z nich satysfakcję. W naszym klubie oferujemy szeroki zakres ofert. Popularne są u nas imprezy firmowe, urodziny, czy wieczory kawalerskie. Oferujemy specjalne promocje dla studentów oraz stałych klientów. W barze mamy do zaproponowania dobre piwo, markowe alkohole oraz pyszne autorskie drinki, które cieszą się niemałą popularnością wśród bywalców klubu. Serwujemy również przekąski.

Gra w bilard, rzutki lub piłkarzyki w Zakręconej Bili odbywa się na najwyższym poziomie, na nowoczesnych stołach i przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Organizujemy profesjonalne turnieje wraz z Polskim Związkiem Bilardowym. Od kilku lat w każdy poniedziałek rozgrywamy cykliczny turniej Monday Killer. Chcemy, by każdy miał szansę się wykazać i świetnie bawić. W Zakręconej Bili odbywają się również eliminacje do największego amatorskiego turnieju w Europie tzw. „Amator Challenge”. Nasz klub to miejsce, w jakim można się dobrze bawić i zrelaksować.

Drużyny Zakręconej biorą udział w rozgrywkach Polskiej Ligi Bilardowej PZBil. Pierwsza z drużyn reprezentuje Klub w Bilardowej Ekstraklasie, czyli najwyższej lidze w kraju. Druga drużyna rywalizuje w rozgrywkach II Polskiej Ligi Bilardowej z ambicjami na awans do I ligi.

Miła i uśmiechnięta obsługa, nastrojowy pub, klimatyzacja, pełnowymiarowe i proste 😉 stoły bilardowe – to Nasze znaki rozpoznawcze. Zapraszamy Was i Waszych przyjaciół i życzymy dobrej zabawy.

pl_PLPolish